På bortaplan

Kommande starter 

 

Bjerke  190424

Lopp 2       2100 m                        Auto                                                

Fakstrolla – Lindberg Kristian                        

Bjerke  190425

Lopp 1       1609 m                        Auto                                                

Legend Seeker – Albinsson Bjarne                        

Örebro  190425

Lopp 3       2100 m                        Auto                                                

Magic Bråten – Gustavsson Ronny M (Olsson Lars-Inge)

Lopp 4       2140 m                         Volt                                                

Realistic – Aarum Dagfinn (Jörgensen Arenander Helena)

 

Opland-Biri  190426

Lopp 4       2100 m             Auto Monté                                                

C.C.Boy – Gammelgård Sabina (Kylén Gunnar)               

 

Drammen  190427

Lopp 2       2100 m             Auto Monté                                                

Gertorps Viljaleva – Gammelgård Sabina (Högberg Ulf)

Lopp 3       2100 m                        Auto                                                

Önas Ior – Eklund Ricky (Högberg Ulf)

Lopp 4       2100 m                        Auto                                                

All Reasons – Kristiansen Dennis (Högberg Ulf)

 

Romme  190427

Lopp 1       1640 m                         Volt                                                

Mine Lotta – Kylén Gunnar                             

Lopp 3       1640 m                         Volt                                                

Sotika – Pettersson Tomas (Olsson Lars-Inge)

 

Åby  190427

Lopp 1       2140 m                         Volt                                                

Trytobe – Horpestad Tom                           

Lopp 2       2140 m                         Volt                                                

Bilbo B.S. – Jepson Carl Johan (Andersson Mats)

Lopp 3       1640 m                        Auto                                                

Miss Åslanda – Horpestad Tom                           

 

Bjerke  190429

Lopp 1       2100 m                        Auto                                                

Fighting Joe – Horpestad Tom                           

Lopp 2       2100 m                        Auto                                                

Sir M.M. – Tilp Christina                              

Lopp 4       2100 m                        Auto                                                

Merles Song – Horpestad Tom                           

 

Färjestad  190429

Lopp 4       2140 m                        Auto                                                

Walk on the Moon – Nagel Tim (Nagel Rolf)

Scarponi – Norsell Peter                               

Kung Rossi – Johannesson Östen                     

Lopp 5       1640 m             Auto Monté                                                

Midnight Bråten – Blom Nathalie (Olsson Lars-Inge)

Lopp 6       2140 m                         Volt                                                

Kong Henry – Andersson Mikael J (Andersson Mats)

Vollanfaks – Nilsen Per Ludvig                       

Lopp 7       2140 m                        Auto                                                

Bear Anemone – Kjenner Christina (Gustafsson Lars-Gunnar)

Lopp 8       2140 m                        Auto                                                

Monfalcone – Horpestad Tom                           

Peder Mykla – Aarum Dagfinn (Danielsson Johan)

Conrads Wilhelm – Lindberg Kristian                        

Lopp 9       2140 m                         Volt                                                

Suncane Harvester – Lindberg Kristian (Svensson-Disanto Gin)

Bravivivicimo – Strömberg Peter (Pettersson Jörgen)

 

Vi gratulerar vinnarna!

Västerbo Whistler – Paw Mahony
Bara Joe – Per Nilsson (Sune Johannesson)